• Vrátenie ceny tovaru do 14 dní zdarma
Pozadie - Kategórie / Produkty

Produkty

Tanier hlboký 22,5 cm Beat

Kód: 5445000007   |  Výrobca: Seltmann Weiden

Skladom

Štát dodania:

Cena za kus:

s DPH ( € bez DPH)

Parametre

Farba Biela
Modelová rada BEAT
Priemer 27,5 cm
Materiál Porcelán
Určenie Pre domácnosti

Popis

  • Vyrobené v Nemecku
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry

Model Beat 

Porcelán z kolekcie Beat je ako cesta cez rôzne hudobné kultúry, cez všetky kontinenty na Zemi. Beat vyčaruje úsmev na tvárach ľudí. Vtiahne ľudí svojím kúzlom a spojí ich. Sotva mu môžete uniknúť. Prečo? Lebo je symbolom jednoduchosti, pripomína hudobný vinyl, ako by nám chcel pripomenúť, že máme spomaliť a užívať si krásne chvíle. Táto séria je úplne nenáročná, a preto je aj nadčasová, stáva sa dlhodobým spoločníkom kultúry stolovania.

Porcelán značky Seltmann Weiden

Spoločnosť Seltmann Weiden je jednou z mála výrobcov porcelánu pôsobiacich na celom svete s mimoriadne širokým výrobným know-how, od špičkovej výroby v jednom z najmodernejších porcelánových závodov v Európe po remeselné spracovanie v továrňach. Výroba sa orientuje na potreby hotelov, gastronómie, sociálneho stravovania, ale predovšetkým sa zameriava na domácnosti, ktoré vo všeobecnosti kladú veľký dôraz na široký sortiment s možnosťou dlhodobého nákupu.

Porcelán značky Seltmann Weiden spĺňa najvyššie medzinárodné požiadavky na dizajn, funkčnosť, trvanlivosť a exkluzivitu. Sú to práve tieto vlastnosti výrobku, ktorých vysoký štandard kvality je možné udržať iba v Nemecku. Spoľahlivosť a flexibilita sú pre spoločnosť veľmi dôležité, rovnako ako vývoj ekologických výrobných techník, ktoré sa okamžite začleňujú do výrobných systémov.

Platobné metódy
ARSY line - tvorba webových stránok a eshopov